ElO Ziomy XD! [o mój boshe staczam się __^__]. Jak obiecałam pojawia się nowa notka i komunikat dla molestujących mnie [b]Marimonów[/b]: LINKI JESZCZE NIE NAPRAWIONE XP.
Więc coż się tam u mnie dzieję. Tradycyjnie nic :P. W piątek mam przegląd teatralny i razem z resztą koła teatralnego wystawiamy spektakl, którego tytułu nie znam. _^_ W każdym bądź razie występuję tam w roli guru sekty! XD [idealna rola dla Katibączka co nie? :P]. Pomijam fakt, iż aktualnie, ze względu na przeziębienie, mówię jak wysłannik piekła [ah ta chrypka XD], to mało ważne :P. Dzisiejszy dzień upłynął mi pod pytanie „Jaka jest szansa, żeby glaniasta związała się z jakimś cudownym kibolem O_O?” Nie wiem co mi przyszło do głowy, ale kibole są cudowni O_O. [Że niby się staczam jeszcze bardziej? XD Mało ważne :P]. Z rzeczy bardziej idiotycznych niż ja XD: wczoraj były Walentynki __^__! Kanyusia obdarowała mnie wzruszającą Walentynką z napisanym przez nią wierszykiem, który jest absolutnym hitem poezji XP. A Sylvik dała mi Walentynku z takim fajnym sianem XD. Całe dzień zakochanych uwięczyłam kartką, która wykonałam na niemieckim w Empiku, na której znalazły się słowa: [b]Walentynki na Stryczek[/b]. I wcale nie jestem okrutna XP.
[Ah, jezeli kogos to interesuje to AO wygrał Marat, który ma mało sexownego trenara, za którym szaleje Kanya :P]
Jednak najciekawszym wydarzeniem ostatnich dni są dwa wydarzenia __O__ [czy ja powinnam sie leczyć? O_O].
W sobotę byłysmy z Kanyą na polu. Tak dobrze widzicie: na POLU. Gdzie Kanya chciała poczuć się wolnym psem i biegała jak nawiedzona aportując mi, obsikany zapewne, patyk. Specjalnie dla Kanyi hasło dnia: Wolność Basetom!! XD
W niedzielę wybrałam się równiez z Kanyą :P na charytatywny koncert muzyki latynoskiej w Filharmonii Białostockiej. Na pierwszy rzut oka można by powiedziec, że byłysmy jednyny osobami przed 40-stką, ale ta perspektywa była i tak lepsza po tym jak to przed nami rozsiadła sie jakas nawiedzona dziewucha udająca przez cąły koncert, ze wybija rytm klaszcząc XP.
Dobra dość tego dobrego :P Co tam będe się rozpisywać: Kocham Was Wszystkich i w ogóle. XP Pozdrowiam wszystkie nawiedzone ziomy i nieziome __^__.
[i]niecałkiem zdrowa Kati[/i]